Strona główna > O nas

O zawsze świeci

Znajduje się w specjalne ekonomiczne strefy z Chin-Shenzhen, zawsze Shining Opto-electronics Co., Ltd. jest boom LED fabryce specjalizującej się w paski led produkcji. Jesteśmy producentem doskonałe paski led wyposażony w profesjonalnych techników i handlarz jarmarczny supermatic chip. Szybka produkcja i terminowe dostawy są nasze obietnice dla klientów. Innowacji i nagłośnienie są naszym życiu broni. Możemy są świeci w obszarze paski led, naszym celem jest niesienie wiecznie świeci led paski do świata.

Nasze ostre krawędzie

1. dźwięku i kompletne rodzaje taśm led

Naszymi głównymi produktami są paski led. Produkujemy nie tylko 3528, 5050, 2835 3014, 5730, 5630, 335 SMD led paski, ale również produkować 3mm i 5mm DIP led paski i IC cyfrowych taśm.
Co więcej do potrzeb różnych klientów, możemy również dostarczyć różnych klas. Zwykłe paski są tanie i nadaje się do niskich cenach łowcy. Średniej klasy paski są opłacalne z rozsądną cenę i godnej jakości, są one przeznaczone dla rynku krajów rozwiniętych. Ponadto, Superior doprowadziły paski są nasze atuty, mają grube PCB, wysoki lumenów i długą żywotność, które umożliwiają im świeci w luksusowych miejsc takich jak 5 gwiazdkowe hotele.

2. zaawansowane sprzętu i szybki czas produkcji dostawy

Aby powiększyć produkcję i przyspieszenia dostarczania, my weeded wieku maszyny. Teraz mamy cztery zestawy szybkich chip handlarz jarmarczny i lutowaniu maszyny. Jeśli wszystkie materiały są gotowe i wszystkie nowe maszyny pracują na pełnych obrotach, możemy 5000m IP20 paski gotowy dziennie.

3. akcesoria wygodę klientów

Naszym głównym przedmiotem działalności zakresy są paski led. Aby zaoferować naszym klientom dobrą obsługę, dostarczamy również akcesoria do taśm led. Ponieważ mamy partnera fabryk produkujących zasilacze, Sterowniki, łączniki. Możemy dostać tanie ceny od nich i oferują te akcesoria po cenach nie zyski naszym klientom led paski. Realizacja wszystkich działek w jednym opakowaniu jest dobry sposób, żeby ocalić ładunków i czas.
Co więcej możemy dostosować specjalne paski led przy niskim MOQ dla naszych potencjalnych klientów.

Nasza strategia

Biorąc pod uwagę ostro startował rynków paski led zarabiamy tylko niskie zyski z naszych zwykłych pasków, tym samym MOQ powinny być większe. W większości przypadków zakończyliśmy zwykłych pasków w magazynie, umożliwiające szybkie dostarczanie.
Dla konwencjonalnych paski typu superior MOQ jest mała. Wiele typów w jednym zamówieniu jest również mile widziane. Dostępna jest również dostosowywanie. Przechowujemy tylko PCB i diody LED, 3-5 dni wystarczą dla małych zamówień konwencjonalnych.
Chcemy budować stabilnego biznesu relacji i uzyskać korzystne wyniki z naszymi klientami.
Jeśli ufasz, wiecznie świeci, będzie świecić na zawsze!

4. certyfikat